İçeriğe geç

SONA 4500 Dalış Feneri

 YENİ ÜRÜN – SONA  4500
 Eğer SONA 3000 sualtı fenerini beğendiyseniz, SONA 4500’e bayılacaksınız. Çünkü sevdiğiniz tüm özellikleri koruduk, istediğiniz tüm yenilikleri ekledik. Dayanıklı, takılmaz bozulmaz olduğu için çok beğenilen, Manyetik döner anahtar, ultra kompakt yapı, uçak alüminyum üzerine sert anodize kaplı malzemeden dayanıklı gövde, 80 merkezi spot – 400 çevresel aydınlatma, yüksek kapasiteli özel pil ve kullanıcı hatasını minimum indiren tüm güvenlik önlemleri duruyor. Sizlerden gelen talepler üzerine, yenilenmiş arka kapak, daha yüksek ışık gücü, daha derine inen gövde ve yeni nesil USB Type C ile hızlı şarj sistemi eklendi. SONA 3000, boyundan beklenmeyen ışık ve pil gücü ile herkesi şaşırtmıştı. Teknoloji ilerledi, led çipler de güçlendi.  SONA 4500 ise tek çip bazında, dünyadaki en güçlü led çipi ile küçük kardeşinden 1.5 kat daha fazla ışık gücüne sahip. SONA 4500 ile, fenere entegre şarj sayesinde, şarj cihazı taşıma veya unutma derdine son. SONA 4500’ü yeni nesil telefonların şarj kablosu ile heryerde şarj edebilirsiniz. Tek yapmanız gereken dalış feneriyle birlikte gelen kabloyu veya varsa telefonunuzun USB Type C kablosunu, gövdeyi arka kapaktan açınca karşınıza çıkan USB Type C’e yuvasına takmaktan ibaret. Üstelik entegre şarj sistemi, pil değişimine engel değil çünkü gövdeyi fener kafasından açarak, pili hiç bir özel alet kullanmadan çıkartıp yenisi ile değiştirebiliyorsunuz. Yüksek güçteki özel lityum iyon pilimiz yerine üstelik,  standart ölçüdeki diğer lityum iyon pilleri de kullanılabilirsiniz. 

Teknik Özellikler 

  • 4.500Lümen 6000 K ışık sıcaklığı 8 derece merkezi spot ve 40 derece çevresel aydınlatma 
  • Daha kalın alüminyum gövde ve çift O-ring ile 150 metre sızdırmazlık. 
  • 6061-T6 Uçak alüminyum alaşımı ve MIL-SPEC-A-8625 TYPE III sert anodize kaplama 
  • Sualtı canlılarını ürküten, çakar ve SOS fonksiyonları yoktur.
  • Eldivenle dahi kolay açılıp kapanan döner manyetik anahtar ile 3 kademe ışık şiddeti ayarı. 
  • Yanma süresi ışıl şiddetine göre 50 saat ile 240 dakika arası değişir. 
  • Güç/Boyut oranı en yüksek olan özel Lityum iyon pil, istendiğinden standart pil ile değiştirilebilir. 
  • Özel şarj edilebilir pil ve USB Type C kablosu ile pili çıkarmadan entegre fener üzerinden şarj 
  • Çift açılımlı gövde ve özel tasarımı sayesinde kolay pil değişimi ve entegre şarj bir arada. 
  • Sıcaklık ve basınca dayanıklı ultra geçirgen mineral cam. 

Yüksek Güvenlik ve Koruma: 

Ters Kutup koruması: Pili ters yerleştirdiğiniz işin garanti dışı olan diğer fenerleri unutun. SONA dalış fenerlerinde, pilinizi yanlışlıkla ters mi yerleştirdiniz? Korkmanıza gerek yok, ters kutup bağlantısı pili ve feneri korumaya alır. Paranız cebinizde, malzemeleriniz güvende. 

Sıcaklık koruması: Feneri karada kullanma ve hatta feneri açık unutma lüksünüz var. Sıcaklık koruması feneri aşırı sıcaklıktan korur ve 55 derece sıcaklığın üstüne çıkmasına izin vermez. Dalış çantasında sarsıntıdan açılan veya açık unutulan feneriniz kendini ve diğer dalış malzemelerinizi yakmaz. 

Pil Koruma: Lityum iyon piller, derin deşarj olursa şarj tutmamaya başlar. SONA fenerler pil voltajının kritik seviyesini izle ve kritik seviyenin altına inmesine izin vermez.

Avuç içi büyüklüğüne sığan mümkün olan en yüksek ışık ve enerji gücü

Sadece en kaliteli malzemeler SONA etiketi taşır